PACZKI DO HOLANDIIPACZKI Z HOLANDII DO POLSKIKURIER POSLKA HOLANDIATANIE PACZKI DO HOLANDII
kurier holandia
PRZESYŁKI POLSKA-HOLANDIA-POLSKA
paczki i palety
KURIER OD DRZWI DO DRZWI
kurier
WYGODNIE - BEZPIECZNIE - TERMINOWO
przesyłki kurierskie

HE HOLENDERSKI EXPRESS

Expresowe przesyłki kurierskie na trasie Polska - Holandia


Odbiór paczek z każdego miejsca w Polsce i Holandii

Jesteśmy pierwszą firmą kurierską na rynku europejskim specjalizującą się w przesyłkach kurierskich do Holandii oraz z Holandii do Polski, gwarantującą wygodną, bezpieczną i terminową obsługę przesyłek drobnicowych. Jesteśmy też pierwszą firmą kurierską stworzoną z myślą o Polakach mieszkających w Holandii oraz ich rodzin w Polsce. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm realizujących swój biznes w obustronnej relacji Polska-Holandia.

Specjalizujemy się w EXPRESOWYM odbiorze przesyłek nadawanych w kraju ich kompletacji i doręczaniu bezpośrednio pod wskazany adres w Holandii w ramach usługi od drzwi do drzwi. W ramach jednej z usług, zajmujemy się również skuteczną wymianą paczek w momencie ich doręczenia w Holandii na paczki kierowane z powrotem do kraju. Pracujemy w stałym kontakcie z klientami w celu informowania ich na bieżąco o stanie przesyłki.

HEHOLENDERSKI EXPRESS to bardzo łatwy i wygodny sposób składania zamówień i wysyłania paczek naszym kurierem. HOLENDERSKI EXPRESS to usługa kurierska na najwyższym poziomie.SERDECZNIE ZAPRASZAMY© HE HOLENDERSKI EXPRESS 2012. Wszelkie prawa zastzeżone.PROJEKT STRONY: INATON